07:30
Massenet: Don César de Bazan, Verdi: La Traviat, Kramář-Krommer: Partita a 9 Es dur, Fauré: Masky a bergamasky, Martinů: Film v miniatuře,

08:00
Wieniawski: Scherzo, Schubert: Oktet F dur, Giordano: Andrea Chénier, Falla: Čarodějná láska, Mozart: Kouzelná flétna, Voříšek: Symfonie D dur, Puccini: Bohéma, Arriaga: Smyčcový kvartet č. 2 A dur, Williams: Raiders Of The Lost Ark,

09:00
anonym: Te voglio bene assaje, Rejcha: Symfonie c moll, Ituarte: Rompe-pianos, Webber: Song And Dance, Rodgers: Píšťalkový sen, Rodrigo: Aranjuezský koncert, Roussel: Divertissement, Loewe: My Fair Lady,

10:00
spirituál: Ezechiel uviděl zlatý kotouč, Mendelssohn-Bartholdy: Trio č. 2 c moll pro pft, vl a vcl, Villa-Lobos: Bachianas Brasileiras č. 7, Donizetti: Lucia di Lammermoor, Sibelius: Etuda, Novák: Suita pro malý orch, Mysliveček: Koncert C dur pro vcl a orch, Offenbach: Monsieur et Madame Denis, Leclair: Sonáta č. 2 A dur, Pierné: Serenáda,

11:00
Curtis: Torna a Surriento, Vaughan Williams: Koncert pro ob a orch, Jobim: Chega De Saudade, Szymanowski: Tři capriccia podle Paganiniho, Lara: You belong to my heart, Debussy: Moře, Skrjabin: Sonáta pro pft č. 3 fis moll, Barry: Midnight Cowboy,

12:00
Binge: Alžbětinská serenáda, Chopin: Koncert č. 2 f moll pro pft a orch, Mozart: Basta, vincesti, Koncert pro pft a orch č. 8 C dur, Capua: O sole mio, Schubert: Trio pro pft, vl a vcl B dur, Rossini: Hedvábný žebřík, Bach: Sonáta E dur,

13:00
Bixio: Parlami d'amore, Liszt: Uherské tance a rapsodie, Puccini: Manon Lescaut, Chopin: Čtyři mazurky, Armstrong: Lonesome Blues, Hudba podle kalendáře,

14:00
Pichl: Trio D dur pro vl, vla a vcl, Mysliveček: Kvintet č. 1 G dur, Blodek: V studni, Martinů: Předehra pro orchestr, Lazzaro: Chitarra romana, Glazunov: Symfonie č. 1 E dur, Adam: Kdybych byl králem, Heuberger: Ples v opeře, Koubík: Modré z nebe, Rodgers: Kolotoč,

15:00
Čajkovskij: Evžen Oněgin, Slovanský pochod, Puccini: Manon Lescaut, Piazzola: Tango Apasionado, Webber: The Cats, Falla: Noci ve španělských zahradách, Gade: Symfonie č. 3 a moll, Barris: It Must Be True,

16:00
Chačaturjan: Gajané, Giménez: Svatba Luise Alonsa, Rossini: Italka v Alžíru, Liszt: Tarantela, Gershwin: Summertime, Oliver: Dippermouth Blues, Mercadante: Koncert pro fl a orch e moll, Debussy: Moře, Loewe: Brigadoon,

17:00
Dvořák: Rusalka, Fibich: Symfonie č. 3 e moll, Couperin: Air, Strauss: Otčina, Granda: Fina estampa, Kalinikov: Symfonie č. 1 g moll, Gluck: Orfeus a Euridika, Šostakovič: Koncert č. 2 F dur pro pft a orch, Bernstein: Sedm statečných,

18:00
Planetární předplatné,

19:00
Rossini: Neapolský tanec, Foerster: Koncert pro vl a orch č. 2 d moll, Massenet: Manon, Widoeft: Vanity valse, Gershwin: I Got Rhythm, Villa-Lobos: Koncert pro kytaru a orch, Vives: La Generala, Verberger: Boogie-Woogie,

20:00
Hebden: Koncert pro sm č. 4 Es dur,

Večerní koncert
Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro 2 pft a orch As dur, Koncert pro 2 pft a orch E dur



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 26. dubna v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program