07:30
Verdi: Síla osudu, Giuliani: Koncert pro kyt a sm, Rimskij-Korsakov: Koncert pro pft a orch, Greenne: Don't Let The Sun Catch You Cryin',

08:00
Albéniz: Tango, Baldassare: Sonáta č. 1 pro tr, sm a b. c. F dur, Mozart: Figarova svatba, Benda: Koncert pro vl a orch D dur, Schubert: Pstruh, Brahms: Koncert pro pft a orch č. 2 B dur, Arriaga: Smyčcový kvartet č. 3 Es dur, Sondheim: Compeny,

09:00
Mario: Santa Lucia luntana, Čajkovskij: Symfonie č. 3 D dur, Kabeláč: Symfonie č. 4 A dur "Camerata", Waxman: Hudba z filmu Taras Bulba, Bizet: Carmen, Delius: Americká rapsodie Appalachia, Rodrigo: Aranjuezský koncert, Webber: Tell Me on a Sunday, Porter: Just One Of Those Things,

10:00
Smetana: Dvě vdovy, Dvořák: Terzetto C dur pro 2 vl a vla, Nedbal: Cudná Barbora, Barsanti: Concerto grosso D dur, Mendelssohn-Bartholdy: Fantazie pro pft, Brodszky: Because you´re mine, Offenbach: Les larmes de Jacqueline pro vcl a orch, Debussy: Pour le piano, Dinicu: Hora Staccato, Rodgers: Píseň květinového bubnu,

11:00
Elgar: Pozdrav lásky, Mozart: Koncert pro ob a orch C dur, Granados: Mazurca, Benda: Sonáta F dur pro vcl a b. c., Dvořák: Bagately, Weber: Čarostřelec, Svendsen: Romance, Puccini: Turandot, Bizet: Arlézanka, Berlin: Blue Skies,

12:00
Verdi: La Traviata, Glazunov: Koncertní valčík č. 1 D dur, Beethoven: Koncert D dur pro vl a orch, Leoncavallo: Komedianti, Schubert: Symfonie č. 5 B dur, Smetana: Hubička, Dvořák: Sm kvartet č. 13 G dur, Fibich: Scherzo,

13:00
Lecocq: Srdce na dlani, Brahms: Koncert pro pft a orch č. 2 B dur, Verdi: Rigoletto, Chopin: Trio g moll pro pft, vl a vcl, Strauss: Salome, Rodgers: Carousel,

14:00
Jazz klub U klasika,

15:00
Chopin: Minutový valčík Des dur, Hasse: Koncert G dur pro ob a sm, Weber: Trio c moll pro pft, fl a vcl, Strauss: Pozdrav Mnichovu, Stamic: Koncert G dur pro vla a orch, D'Anzi: Voglio vivere cosi, Ravel: Vodotrysky, Niero: Me llaman la primorosa, Nielsen: Malá svita a moll, Styne: People,

16:00
Suk: Serenáda, Dvořák: Trio f moll, Elgar: Sevillana, Mozart: Chi sá, chi sá, Rejcha: Symfonie f moll, Čajkovskij: Louskáček, Sibelius: Koncert d moll pro vl a orch, Rossini: Popelka, Bernstein: Sedm statečných,

17:00
Strauss: Císařský valčík, Foerster: Koncert pro vl a orch č. 1 c moll, Glazunov: Meditace, Benatzky: Hostinec U bílého koníčka, Giménez: Svatba Luise Alonsa, Kohout: Koncert E dur pro kyt a sm, Dhomi: Rondo, Gershwin: The Man I Love, Ellington: Solitude,

18:00
Bixio: Parlami d'amore, Mariú, Koncert na přání posluchačů Classic FM,

19:00
Smetana: Prodaná nevěsta, Dvořák: Koncert pro pft a orch g moll, Lehár: Veselá vdova, Grever: Júrame, Rimskij-Korsakov: Šeherezáda, Mendelssohn-Bartholdy: Trio č. 1 d moll pro pft, vl a vcl,

20:00
Crusell: Divertimento C dur,

Večerní koncert
Rossini: Lazebník sevillský (výběr z opery)



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 20. září v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program