07:30
Boccherini: Menuet E dur, Čajkovskij: Melodie, Stich-Punto: Koncert č. 10 F dur pro cor a orch, Mario: Santa Lucia luntana, Havlík: Monoskop,

08:00
Strauss: Sbohem, Dvořák: Svita A dur, Smetana: Dalibor, Rejcha: Symfonie f moll, d´Annibale: ´O paese d´o sole, Mendelssohn-Bartholdy: Trio č. 1 d moll pro pft, vl a vcl, Donizetti: Favoritka, Barry: Dances With Wolves,

09:00
Händel: Mesiáš, Couperin: Sonáta h moll "La Steinquerque", Mozart: Cosi fan tutte, Beethoven: Sonáta č. 23 f moll, Verdi: Rigoletto, Brahms: Koncert pro pft a orch č. 2 B dur, Grieg: Svatební veselí na Troldhaugenu, ) Berlin: Top Hat,

10:00
Berlin: Berte život tak jak je, Holst: Planety, Prokofjev: Romeo a Julie, Chapí: El Rey que rabio, Lara: Varacruz, Janáček: Lašské tance, Novák: Suita pro malý orch, Trojan: Princ Bajaja, Halévy: Židovka, Danzi: Dechový kvintet B dur,

11:00
Suppé: Fatinitza, Saint-Saens: Koncert pro cor a orch, Verdi: Aida, Bach: Koncert a moll pro fl, vl, cemb a orch, Tosti: Ariette di Posillipo, Mendelssohn-Bartholdy: Athalie, Debussy: Obrazy pro orchestr, Shore: The Lord Of The Rings,

12:00
Thuri: Sinfonia in D, Naumann: Andante a grazioso pro skleněnou arp, fl, vla a vcl, Gounod: Zamorův kmen, Schumann: Sonáta pro vl a pft č. 2 d moll, Verdi: Trubadúr, Quantz: Koncert A dur pro fl a orch, Puccini: Le villi, Mozart: Symfonie č. 36 C dur,

13:00
Willson: Ko Ko Mo, I Love You So, Čajkovskij: Symfonie č. 6 h moll, Schumann: 5 kusů v lidovém tónu, Barrios-Mangoré: Etuda g moll, Schubert: Včelka, Hudba podle kalendáře,

14:00
Beethoven: Sextet Es dur pro sm kvarteto a 2 cor, Vivaldi: Koncert pro kyt a org D dur, Svendsen: Variace na norský lidový nápěv, Chopin: Le note di Chopin, Falla: Krátký život, Ponchielli: La Gioconda, Rossini: Semiramis, Chačaturjan: Gajané, Parish: Moonlight Serenade,

15:00
Berlin: Heat Wave, Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro pft a orch č. 1 g moll, Sarasate: Romanza Andaluza, Garza: Violetas, Čajkovskij: Evžen Oněgin, Symfonie č. 6 h moll, Puccini: Děvče ze zlatého Západu, Barry: Somewhere In Time, Di Lazzaro: The Ferryboat Serenade,

16:00
Mascagni: Intermezzo sinfonico, Iris, Wagner: Lohengrin, Zelenka: Triová sonáta č. 3 B dur, Kreisler: Koncert C dur pro vl, sm a org, Glinka: Ruslan a Ludmila, Donizetti: Elixír lásky, Schubert: Polonéza pro vl a orch Webber: Sunset Boulevard,

17:00
Shaw: Special Delivery Stomp, Stravinskij: Petruška, Rachmaninov: Nesmutni, Lecuona: Malagueňa, Rodgers: Hello Young Lovers, Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro vl e moll, Cilea: Arlézanka, Martinů: Koncert pro ob a malý orch, Williams: Superman,

18:00
Planetární předplatné,

19:00
Gershwin: Porgy a Bess, Rodrigo: Fantazie pro šlechtice, Leoncavallo: Komedianti, Čajkovskij: Labutí jezero, Rodgers: South Pacific, Massenet: Meditace z opery Thais, Field: Sonáta pro pft A dur, Dimas: Sones de Mariachi, O'Farrill: Fiesta Time, Kander: Kabaret,

20:00
Sperger: Concertante D dur pro fl, vla, cb a orch,

Večerní koncert
Liszt: Faustovská symfonie



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 19. dubna v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program