07:30
Beethoven: Pro Elišku, Mozart: Únos ze serailu, Schumann: Symfonie č. 4 d moll, Stamic: Orchestrální trio C dur,

08:00
Bizet: Džamilé, Bizet: Symfonie č. 1 C dur, Dvořák: Trio B dur, Martinů: 3 české tance pro 2 pft, Alvarez: La partida, Sibelius: Valse triste Rimskij-Korsakov: Zlatý kohoutek, Weill: Lost in the Stars, Powel: Fim da Linha,

09:00
Chačaturjan: Šavlový tanec, Saint-Saens: Koncert pro pft a orch č. 2 g moll, Mercadante: Ruské kolo, Coleman: The Best Is Yet To Come, Ram: Only You, Berlioz: Fantastická symfonie, Dimas: Sones de Mariachi, Ravel: Pijácká píseň, Morton: Mamanita,

10:00
Fusco: Dicitencello vuie, Strauss: Koncert pro ob a orch, Beethoven: Symfonie č. 5 c moll, Kálmán: Hraběnka Marica, Rameau: Le Tambourin, Popper: Fantazie na maloruské písně pro vcl a orch, Piazzola: Adios Nonino, Williams: Star Wars - The Phantom Menace, Porter: Begin the Beguine,

11:00
Leoncavallo: V měsíčním světle, můj milý Pierote, Franck: Symfonie d moll, Franck: Hoře malé panenky, Granados: Iban al pinar, Debussy: La plus que lente, Bizet: Carmen, Dětské hry, Respighi: Římské fontány Jarre: Hudba z filmu Doktor Živago, Velebný: Zčista jasna,

12:00
Lecuona: Siboney, Bach: Koncert c moll pro cemb a sm orch, Mozart: Figarova svatba, Sonáta B dur, Cardillo: Core n'grato, Grieg: Sonáta pro vl a pft č. 1 F dur, Rossini: Signor Bruschino, Vaňhal: Koncert pro vla a orch C dur,

13:00
Verdi: Trubadúr, Dvořák: Koncert pro vl a orch a moll, Smetana: Vzpomínky na Čechy, Donizetti: Marie, dcera pluku, Chopin: Balada As dur, Gounod: Romeo a Julie, Berlin: Hudba k filmu Monte Carlo,

14:00
Jazz klub U klasika,

15:00
Wieniawski: Polonéza, Krumpholtz: Koncert č. 2 B dur pro arp a orch, Händel: Rinaldo, Vodní hudba, Serrano: Te quiero, morena, Debussy: Obrazy pro orchestr, Dyens: Tango in the Sky, Webber: Fantom opery, Duvivier: Another Dozen,

16:00
Rak: Rumba, Sibelius: Rakastavská svita pro sm, Rossini: Popelka, Bruch: Koncert pro vl a vla s orch, Prokofjev: Péťa a vlk, Puccini: Tosca, Albeniz: Iberia, Glazunov: Baletní scény, Bock Šumař na střeše, Schonberger: Whispering, Kern: The Way You Look Tonight,

17:00
Gordon: Chattanooga Choo Choo, Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro pft a orch č. 1 g moll, Holst: Suita z baletu Es dur, Piazzola: Che Tango Che, Chabrier: Francouzský pochod, Verdi: Ernani, Cordero: Concierto Antillano pro kyt a orch, Burke: A Friend Of Yours Ellington: Tonight I Shall Sleep,

18:00
Mozart: Figarova svatba, Koncert na přání posluchačů Classic FM,

19:00
Verdi: Nabucco, Čajkovskij: Koncert pro pft a orch č. 2 G dur, Strauss: Noc v Benátkách, Drigo: Bleděmodrý valčík, Borodin: Kníže Igor, Stothart: Čaroděj ze země Oz,

20:00
Hertel: Koncert Es dur č. 2 pro tr a orch

Večerní koncert
Lehár: Veselá vdova (opereta)



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 26. července v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program