07:30
Nedbal: Andersen, Smetana: České tance, Rejcha: Koncert Es dur pro vla a orch, Čajkovskij: Labutí jezero, Brodszky: I'll Walk With God,

08:00
Lacalle: Amapola, Rossini: La Pietra del Paragone, Puccini: Turandot, Schumann: Koncert pro pft a orch a moll, Rossini: Tanec Paganini: Cantabile D dur pro vl a kyt, Prokofjev: Popelka, Cavanaugh: You're Breaking My Heart,

09:00
Mozart: Sonata facile, Beethoven: Symfonie č. 8 F dur, Kocian: Hymnus jara, Ravel: Koncert G dur pro pft a orch, Kern: Show Boat, Loges: Dávám ti nový svět, Kraft: Bolero pro vcl a orch, Dvořák: Rusalka, Martinů: Saltarello z opery Mirandolina, Koželuh: Sm kvartet B dur,

10:00
Bernstein: West Side Story, Bruch: Koncert pro cl, vla a orch e moll, Donizetti: Elixír lásky, Castelnuovo-Tedesco: Tarantella "Aranci in fiore", Piazzolla: Violentango, Ellington: It Don´t Mean A Thing, Rimskij-Korsakov: Car Saltán, Shore: Hudba z filmu Pán prstenů, Smith: Macchine Da Guerra, Elgar: Píseň noci,

11:00
Planetární předplatné,

12:00
Bizet: Carmen, Ostrčil: Symfonie A dur, Smetana: Prodaná nevěsta, Dvořák: Impromptu d moll, Bixio: Vivere, Bach: Koncert č. 2 B dur pro vcl a orch, Gounod: Cinq Mars, Chopin: Grand duo concertante E dur na téma z opery Robert ďábel,

13:00
Fuentes: La Bikina, Rubinstein: Tři kusy pro vcl a pft, Gardel: El dia que me quieras, Respighi: Sévres ve staré Francii, Berlin: Jdi jak chceš, Světla ramp,

14:00
Rosas: Valse Capricce, Čajkovskij: Sm kvartet č. 1 D dur, Glazunov: Baletní scény, Myrow: You Make Me Feel So Young, Rodgers: Píseň květinového bubnu, Strauss: Koncert pro vl a orch d moll, Svendsen: Karneval norských umělců, Ager: Lovin' Sam From Alabam',

15:00
Wagner: Lohengrin, Strauss: Povídky z vídeňského lesa, Janáček: Lašské tance, Verdi: Nabucco, Schubert: Symfonie č. 5 B dur, Bendl: Intermezzo, Milhaud: Scaramouche, Rodgers: Král a já, Maiden: For The Cats,

16:00
Gastaldon: Musica proibita, Bortnianskij: Ouverture, Vranický: Symfonie c moll, Dvořák: Klid lesa pro vcl a orchestr, Suk: Letní dojmy, Saint-Saens: Samson a Dalila, Saint-Saens: Koncert pro pft a orch č. 1 D dur, Albéniz: Španělská suita, Bernstein: On the Town, Jones: Krysí dostihy,

17:00
Verdi: Rigoletto, Dohnányi: Sonáta cis moll pro vl a pft, Puccini: Edgar, Prokofjev: Semjon Kotko, Cortazar: Esos Altos De Jalisco, Loewe: My Fair Lady, Arban: Variace na téma z Belliniho opery Norma, Kokoška: Koncert pro marimbu, sólové vl a sm orch č. 1, Sondheim: Company,

18:00
Kouzelný krámek hudby,

19:00
Berlin: Alexander's Ragtime Band, Strauss: Burleska d moll pro pft a orch, Guizar: Guadalajara, Gardel: El día que me quiera, Debussy: Faunovo odpoledne, Donizetti: Don Pasquale, Berlioz: Římský karneval,

20:00
Dvořák: Sm kvartet č. 12 F dur "Americký",

Večerní koncert
Fibich: Symfonie č. 2 Es dur, Symfonie č. 3 e moll



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 3. srpna v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program