07:30
Foerster: Debora, Rossini: Italka v Alžíru, Diepenbrock: Elektra, Hudson: Moonglow,

08:00
Loewe: My Fair Lady, Schubert: Impromptus, Massenet: Herodias, Soler: Tři sonáty, Rossini: Lazebník sevillský, Chačaturjan: Gajané, Ravel: Náhrobek Couperinův, Goldsmith: Star Trek - The Motion Picture,

09:00
katalánská lidová: Pel teu amor, Borodin: Pft kvintet c moll, Puccini: Gianni Schicchi, Poulenc: Sonáta pro pft na čtyři ruce, Morricone: Tenkrát na Západě, Sagreras: Kolibřík, Glazunov: Koncert pro vl a orch a moll, Delibes: Sylvia, Granados: Andaluza, Kern: Nebudu tančit,

10:00
Dvořák: Legendy, Eklogy, Fuchs: Kvartet B dur pro cl, vl, vla a vcl, Cilea: Adriana Lecouvreur, Schubert: Serenáda, Monge: Méxiko lindo, Bruch: Fantasie pro vl a orch "Skotská fantasie", Kokoška: Koncert pro marimbu, barokní trubku a smyčce č. 2, Piazzola: Verano porteno,

11:00
Kouzelný krámek hudby,

12:00
Denza: Funiculi Funicula, Mozart: Koncert pro vl a orch č. 3 G dur, Smetana: Čertova stěna, Martinů: Divadlo za bránou, Grever: Jurame, Nielsen: Symfonie č. 2, Mendelssohn-Bartholdy: Koncert pro pft a orch č. 2 d moll, Bizet: Carmen,

13:00
Chopin: Minutový valčík, Fibich: Kvintet pro pft, cl, cor, vl a vcl D dur, Beethoven: Koncert č. 5 Es dur, Cadicamo: Nostalgias, Winkler: Sonáta pro vla a pft, Puccini: Bohéma, Musorgskij: Hopak, Musumeci: Resta Qui,

14:00
Dvořák: Sm kvartet Es dur "Slovanský", Kopřiva: Concerto in Dis pro org a orch, Händel: Amadigi, Zelenka: Sinfonia a otto concertanti a moll, Abreu: Tico – Tico, Boieldieu: Sonáta Es dur pro vl a arp, Richter: Koncert pro fl a orch D dur, Saint-Saens: Vojenský pochod, Parish: Don't Be That Way,

15:00
Strauss: Bez zastávky, Wagner: Tannhäuser, Prokofjev: Symfonie č. 1 D dur, Dukas: Villanelle pro cor a orch, Hazell: Kraken, Joplin: The Ententainer, Respighi: Staré tance a árie pro loutnu, Prokofjev: Láska ke třem pomerančům, West: You Might Have Belonged to Another,

16:00
Arona: La campana di San Giusto, Bach: Braniborský koncert č. 4 G dur, Puccini: Manon Lescaut, Schubert: Sm kvartet d moll "Smrt a dívka", Hummel: Klavírní koncert a moll, Rubinstein: Melodie, Ericsson: Tango "Buenas Noches", Šostakovič: Pirogov, Rodgers: If I Loved you,

17:00
Crescenzo: Rondine al nido, Bizet: Symfonie č. 1 C dur, Fils: Koncert pro fl a orch D dur, Puccini: Vlaštovka, Trojan: Císařův slavík, Respighi: Fantastický krámek, Piazzola: 3 tanga pro bandoneon, sm orch., pft, arp a perc, Ysaye: Capriccio ve formě valčíku podle C. Saint-Saense, Carey: It Started All Over Again,

18:00
Mozart: Sonáta A dur, Voi avete un cor fedele, Chopin: Scherzo cis moll, Paganini: Sonáta pro vl a pft č. 6, Gounod: Faust, Želízka v ohni,

19:00
Čajkovskij: Louskáček, Schumann: Koncert pro pft a orch a moll, Boieldieu: Bílá paní, Strauss: Zábavní vlak, Dalla: Caruso, Sibelius: Legendy, Respighi: Římské fontány, Waxman: Hudba z filmu Taras Bulba,

20:00
Čajkovskij: Koncert pro vl a orch D dur,

Večerní koncert
Kramář-Krommer: Partity



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 3. srpna v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program