07:30
Puccini: Bohéma, Smetana: Slavnostní předehra C dur, Kraft: Sonáta pro 2 vcl č. 1 C dur, Grieg: Peer Gynt, Youmans: I Want To Be Happy,

08:00
Webber: Aspects Of Love, MacDowell: Koncert č. 2 d moll, Catalani: La Wally, Giuliani: Gran Duetto concertante, Ježek: Stonožka, Glazunov: Raymonda, Kálmán: Joj, cigán, Respighi: Siciliana, Porter: You do Something To Me,

09:00
Mozart: Don Giovanni, Beethoven: Klavírní trio č. 3 c moll, Debussy: Obrazy pro orchestr, Carmen Jones, Chopin: Sonáta g moll pro vcl a pft, Franck: Sonáta A dur pro vl a pft, Čajkovskij: Píseň beze slov,

10:00
DeSylva: The Best Things In Life Are Free, Borodin: Symfonie č. 1 Es dur, Borodin: My own little miracle, Dvořák: Oktet-Serenáda E dur, Verdi: Don Carlos, Strauss: Jocus polka, Mozart: Koncert pro fl a orch č. 2 D dur, Offenbach: Velkovévodkyně z Gérolsteinu, Vent: Symfonie Es dur, Mendelssohn-Bartholdy: Oktet Es dur,

11:00
Nin: Granadina, Stamic: Koncertantní symfonie D dur pro ob, fg a orch, Schubert: La pastorella, Rosamunde, Smetana: Prodaná nevěsta, Nedbal: Capriccio, Stravinskij: Pulcinella, Jarre: Hudba z televizního seriálu Profesionálové, Bílý: Dva za tři,

12:00
Adam: Postilion z Longjumeau, Rejcha: Koncert Es dur pro vla a orch, Donizetti: Favoritka, Benda: Koncert pro vl a orch A dur, Offenbach: Krásná Helena, Rimskij-Korsakov: Šeherezáda, Orff: Carmina Burana, Schumann: Symfonie č. 4 d moll,

13:00
Albeniz: Asturias, Musorgskij: Noc na Lysé hoře, Brahms: Sonáta fis moll, Curtis: Torna a Surriento, Nielsen: Symfonie č. 2, Svendsen: Romance pro vl a orch G dur, Berlin: I've Got My Love To Keep Me Warm,

14:00
Addinsell: Varšavský koncert, Guastavino: Se equivocó la paloma, Čajkovskij: Suita pro orch č.3 G dur, Leoncavallo: Bohéma, Gounod: Saltarello, Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 5 D dur "Reformační", Alkan: Les moi, Desmond: Samba Cepeda, Bernstein: Fancy Free,

15:00
Debussy: Dětský koutek, Ravel: Má matka husa, Bellini: Puritáni, Ellington: Mood Indigo, Piazzola: Historie tanga, Glazunov: Charakteristická suita D dur, Poulenc: Koncert d moll pro 2 pft a orch, Freed: Our Love Affair,

16:00
Kreisler: Malý vídeňský pochod, Dittersdorf: Koncert pro vla a orch F dur, Mozart: Cosi fan tutte, Chrámová sonáta, Haydn: Symfonie č. 101 D dur, Puccini: Tosca, Glier: Romance, Waxman: Hudba z filmu Taras Bulba,

17:00
Berlin: Let´s Face The Music And Dance, Čajkovskij: Louskáček, Falla: Třírohý klobouk, Guizar: Atotonilco, Pernambuco: Sons de Carrihoes, Krumpholtz: Koncert č. 3 E dur pro arp a orch, Glinka: Ivan Susanin, Brothers: Ghost,

18:00
Jazz klub U klasika,

19:00
Lecocq: Srdce a ruka, Kramář-Krommer: Koncert pro ob a orch F dur, Massenet: Le Mage, Strauss: Staré dobré časy, Bernstein: West Side Story, Martinů: Divadlo za bránou, Glazunov: Elegie g moll pro vla a pft, Jarre: Hudba z filmu Villa Riders!,

20:00
Dvořák: Symfonie č. 1 c moll Zlonické zvony,

Večerní koncert
Rachmaninov: Koncert č. 3 d moll pro pft a orch, Rimskij-Korsakov: Tři zázraky z opery Car Saltán



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 20. září v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program