07:30
Rimskij-Korsakov: Sadko, Chopin: Sonáta g moll pro vcl a pft, Verdi: Sicilské nešpory, Rodrigo: Fantazie pro šlechtice, Rose: Black Maria,

08:00
Handy: St. Louis Blues March, Schumann: Toccatina, Falla: Španělská suita, Haydn: Koncert G dur, Califano: Vieni sul mar, Kramář: Koncert pro dva cl a orch Es dur, Brahms: Klavírní kusy, Cox: Nobody Wants You When You're Down And Out,

09:00
Poulenc: Nalodění do Cythér, Brahms: Sonáta pro pft č. 3 f moll, Mendelssohn-Bartholdy: Píseň beze slov, Rodgers: Král a já, Filiberto: Caminito, Gade: Koncertantní symfonie č. 5 d moll pro pft a orch, Stravinskij: Pulcinella, Saint-Saens: Karneval zvířat, Livingston: I'm Through With Love,

10:00
Janáček: Lašské tance, Dvořák: Polonéza A dur pro vcl a pft, Schubert: Klavírní trio č. 1 B dur, Wagner: Tannhäuser, Mozart: Kouzelná flétna, Ditters: Koncert č. 1 Es dur pro cb a orch, Strauss: Princ Metuzalém, Rossini: Bianca e falliero, Družecký: Divertissement,

11:00
Albéniz: Španělská suita, Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 4 A dur, Donizetti: Elixír lásky, Stamic: Koncert č. 4 Es dur pro org a orch, Bolognese: La Palummella, Kraft: Koncert č. 1 e moll pro vcl a orch, Čajkovskij: Labutí jezero, Gershwin: Porgy a Bess,

12:00
Rodriguez: La Cumparsita, Krumpholtz: Koncert č. 5 B dur pro arp a orch, Schubert: Dimmi perché, Schubert: Trio pro pft, vl a vcl č. 2 E dur, Cesarini: Firenze sogna, Rachmaninov: Koncert pro pft a orch č. 4 g moll, Puccini: Dívka ze Zlatého západu, Vaňhal: Koncert G dur pro vl a orch,

13:00
Bizet: Carmen, Rössler-Rosetti: Koncert G dur pro fl a orch, Clementi: Symfonie č. 3 G dur, Vent: Trio B dur, Puccini: Le Villi, Donizetti: Marie, dcera pluku, Saint-Saens: Koncert pro pft a orch č. 1 D dur, Bruch: Koncert pro cl, vla a orch e moll, Piazzola: Prologue,

14:00
Beethoven: Romance pro vl a orch č. 1 G dur, Puccini: Bohéma, Dvořák: Symfonie č. 5 F dur, Novák: Serenády, Puccini: Tosca, Romero: Concierto de Málaga, Ravel: Náhrobek Couperinův, Tauber: Drinking Again, Arlen: Spící včela,

15:00
Chabrier: Espaňa, Albinoni: Koncert pro ob B dur, Dvořák: Legendy, Fahrbach: Lokomotivní galop, Buzzi-Peccia: Španělská serenáda, Grieg: Sonáta pro vl a pft č. 3 c moll, Poulenc: Sonáta pro pft na čtyři ruce, Morricone: Tenkrát na západě, Johnston: Thanks A Million,

16:00
Berlin: Cheek To Cheek, Mendelssohn-Bartholdy: Sen noci Svatojánské, Verdi: Lombarďané, Villa-Lobos: Choros č. 1, Lecuona: Siboney, Krumpholtz: Sonáta C dur č. 3, Saint-Saens: Alžírská suita, Loewe: My Fair Lady,

17:00
Arlen: Over the Rainbow, Herrera: Vals Capricho, Villa-Lobos: Bachianas Brasileiras č. 5, Piazzola: Oblivion, Milhaud: Scaramouche, Rodrigo: Aranjuezský koncert, Prokofjev: Romeo a Julie, Robin: Two Little Girls From Little Rock,

18:00
Weill: Mack The Knife, Copland: Salón Mexiko, Brahms: Uherský tanec, Donizetti: Elixír lásky, Sinding: Rašení jara, Paganini: Rej čarodějnic, Mozart: Don Giovanni, Hála: Kult jazzu,

19:00
Ziehrer: Průvodce cizinců, Bach: Trojkoncert pro fl, vl, cemb, sm a b. c., Dvořák: Symfonie č. 7 d moll, Glazunov: Sylfidy, Lara: Granada, Bruch: Koncert pro vl a orch č. 1 g moll, Franck: Symfonie d moll, Bocage: Mama's Gone Goodbye,

20:00
Schubert: Sonáta A dur,

Večerní koncert
Čajkovskij: Symfonie č. 1 g moll, Borodin: symfonie č. 2 h moll



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 19. dubna v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program