07:30
Vejvanovský: Intráda, Telemann: Trio B dur pro fl a cemb, Smetana: České tance, Dvořák: Mazurek, Webber: Fantom opery,

08:00
d´Annibale: ´O paese d´o sole, Glazunov: Roční doby, Puccini: Bohéma, Renié: Tanec šotků, Čajkovskij: Šípková Růženka, Donizetti: Lucia di Lammermoor, Bruch: Fantasie pro vl a orch "Skotská fantasie", Chačaturjan: Spartakus, Legrand: The Thomas Crown Affair,

09:00
Massenet: Don César de Bazan, Roma, Brahms: Sonáta č. 3 d moll pro vl a pft, Lalo: Španělská symfonie pro vl a orch, Rota: The Godfather, Wagner: Valkýra, Delius: Procházka rajskou zahradou, Powell: Chaiana, Lara: Madrid, Stravinskij: Pták ohnivák,

10:00
Verdi: Trubadúr, Rejcha: Koncert Es dur pro 2 cor a orch, Mozart: Don Giovanni, Haydn: Koncert D dur pro tr a orch, Liszt: Léta putování, Tosti: A Vucchella, Mendelssohn-Bartholdy: Symfonie č. 4 A dur, Fauré: Sonáta A dur pro vl a pft č. 1, Piazzola: Adiós Nonino,

11:00
Planetární předplatné,

12:00
Tosti: Ariette di Posillipo, Krumpholtz: Sonáta pro fl a arp F dur, Rejcha: Symfonie f moll, Benda: Sonáta č. 6 D dur, Puccini: Gianni Schicchi, Grieg: Symfonie c moll, Flotow: Martha, Field: Rondo As dur pro pft a sm,

13:00
Falla: Třírohý klobouk, Mendelssohn-Bartholdy: Athalie,) Lenz: Go Wher Love Goes, Židovská melodie: Dance at the Mirror, Světla ramp,

14:00
Mercadante: Koncert e moll pro fl a orch, Sibelius: Symfonie č. 2 D dur, Morricone: The Good, The Bad And The Ugly, Berlioz: Romance pro vl a orch, Rachmaninov: Preludium, Ponce: Koncert pro pft a orch, Kaper: Invitation, James: Don't set me free,

15:00
Arditi: Polibek, Vivaldi: Koncert F dur pro fl, sm a b. c., Mysliveček: Kvintet č. 1 G dur, Offenbach: Modrovous, Wagner: Bludný Holanďan, Beethoven: Koncert pro pft a orch č. 3 c moll, Foerster: Koncert pro vcl a orch, Reichner: Tell Me at Midnight,

16:00
Lara: Solamente una vez, Trojan: Pohádky pro akordeon a orchestr, Soutullo: La leyenda del beso, Haydn: Symfonie č. 102 B dur, Moszkowski: Etuda F dur č. 6, Puccini: Edgar, Sarasate: Miramar, Piazzolla: Las cuatro estaciones portenas, Harburg: Brother, Can You Spare a Dime,

17:00
Gluck: Alceste, Tanec blažených duší, Poulenc: Capriccio, Parker: A Londoner in New York, Gershwin: Porgy a Bess, Grieg: Peer Gynt, Granados: Poetické valčíky, Brodszky: I´ll Never Stop Loving You,

18:00
Kouzelný krámek hudby,

19:00
Offenbach: Gaite parisienne, Brahms: Koncert pro pft a orch č. 1 d moll, Beethoven: Sonáta č. 5 F dur pro vl a pft "Jarní", Alonso: Maitechu mia, Janáček: Příhody lišky Bystroušky, Smetana: Na břehu mořském, Dusík: Sonáta D dur pro fl a arp,

20:00
Benda: Koncert G dur pro fl a orch,

Večerní koncert
Beethoven: Sm kvartet A dur, B dur



Anketa

Který koncert si poslechnete v sobotu 26. července v 18:10 na Classic FM?

FaceBook

Stáhněte si program